Hakkımızda

Nihat Uyar

1964 yılında kurulan Nihat Uyar Şirketler Grubu, demir-çelik sektöründe, Uyarlar A.Ş, Çedesan A.Ş ve Nihat Uyar A.Ş isimli üç firmasıyla faaliyet göstermektedir. Şirketler grubu, 155.000 tonluk sıcak ve soğuk çekme kapasitesi ile 80.000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir. Grubumuz, 55.000 tonluk ortalama stoku ile otomotiv, makina imalatı, inşaat, ziraat, gaz ve petrol sanayi gibi birçok sektöre hitap etmekte ve zengin çeşit, uygun fiyat ve yüksek kalite prensipleri ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Bünyemizde bulunan sıcak haddehane tesislerimizde yuvarlak, kare, lama ve altıköşe üretimi yapılmaktadır. Ayrıca bünyemizde bulunan çubuktan çubuğa ve kangaldan çubuğa soğuk çekme, kabuk soyma ve taşlama makineleri ile istenilen hassas tolerans değerlerini sağlayabiliyoruz. Sunduğumuz geniş ölçü çeşitliliğinin yanında kalite çeşitliliğine de önem veren firmamızda, yapı çelikleri, karbon çelikleri, ıslah çelikleri, sementasyon çelikleri, takım çelikleri, otomat ve paslanmaz çelikleri mevcuttur.

Firmamız zengin kalite ve ölçü çeşitliliğini uygun fiyatla müşterilerimize sunmayı vizyon olarak benimsemiştir. Bu vizyon doğrultusunda kaliteli hammaddenin uygun fiyatla temininden üretim verimliliğinin arttırılmasına kadar her türlü çalışma yapılmaktadır.